سوالات متداول

ساعات برگزاری کلاسها چه زمان هایی است ؟

با توجه به اینکه کلاسهای ما به صورت آنلاین در تمام دنیا برگزار می شود ، کلیه کلاسها در ساعات مختلفی برپا می شود . به عنوان مثال در تمامی دوره های زبان فرانسه ، همه روزه از ساعت 04:00 صبح تا 05:30 صبح برای دانشجویان متقاضی برپا می شود ، این ساعت به دلیل حضور استاد دوره ، برای دانشجویان این کلاس،در این ساعت خاص برپا می گردد . تشکیل کلاس های دوره های مختلف زبان ، بر اساس تعداد افرادی که از کشورهای مختلف ثبت نام میکنند وبر اساس تعداد افراد آن کشور تنظیم میگردد .

من خارج از ایران هستم ، به چه شکل میتوان هزینه کلاسها را بپردازم ؟

شما میتوانید همانند سایر دانشجویان که در کشورهای دیگر هستند ، هزینه مربوط به دوره خود را از طریق واریز به حسابهای ما در کشورهای انگلیس - ترکیه و دوبی واریز کنید .یا اگر در ایران از اعضای خانواده تان هستند میتوانید واریز مبلغ به حسابهای ریالی ما از طریق آنها به صورت آنلاین انجام دهید .

آیا امکان لغو یک کلاس از سوی من فراهم است ؟

چنانچه قصد شرکت در دوره ای را نداشته باشید می توانید از طریق بخش تیکت ، اقدام به ارسال درخواست خود برای تغییر در کلاس دهید .

آیا در کلاس ها حضور غیاب هم انجام می شود؟

شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین همانند شرکت در سایر کلاسها نیاز به نظم و انظباط خود دارد ، لذا اساتید همه بر این مسئله واقف هستند که شرکت منظم افراد در کلاسها میتواند باعث پیشرفت تحصیلی آنها شود . لذا در حین برگزاری کلاس ، حضور غیاب صورت گرفته و در سیستم مدیریت استاد به ثبت می رسد .

من درکلاس ثبت نام کردم ، چه زمانی کلاس من تشکیل می شود ؟

شما میتوانید با مراجعه به کنترل پنل دانشجویی خود ، وارد بخش دوره های من شده و با انتخاب دوره آموزشی خود از ساعت و تاریخ کلاسهای خود مطلع شوید .

تفاوت سرورهای شما برای آموزش زبان ، با نرم افزارهای واتس آپ و ایمو یا سایر برنامه ها در چیست ؟

نرم افزار صوتی آموزشگاه آنلاین زبان ، مستقلا مدیریت شده و کلیه کلاسها را در طی 24 ساعت برگزار می کند . این کلاسها تخصصا برای آموزش زبان هستند . در حالی که نرم افزارهایی همچون واتس آپ - ایمو یا سایر برنامه ها برای گفتگو و چت طراحی شده اند .

آیا در کلاسها امکان سوال کردن از استاد وجود دارد ؟

بله ! شرکت شما در کلاسهای آنلاین ، دقیقا شبیه به کلاسهای زبان حقیقی است ! با این تفاوت که در کلاسهای آنلاین شما نیاز به حضور در کلاس آموزشگاه و طی مسافت های زیاد ندارید ! بلکه از هرجا و مکانی میتوانید در کلاس شرکت کرده و با استاد صحبت کنید ! حتی میتوانید در ساعات کلاسها ، به گفتگو با سایر دانشجویان بپردازید .

با اینترنت موبایل هم میتوانم در کلاسهای آموزش زبان شرکت کنم ؟

بله ، شما در صورتی که اینترنت تلفن همراهتان 4G باشد و یا 3G که سرعت آن ثابت است می توانید در کلاسها شرکت کنید .

برای شرکت در کلاسها نیاز به چه امکاناتی داریم ؟

برای شرکت در کلاسهای آنلاین ما ، تنها کافیست کامپیوتر شخصی تان مجهز به یک میکروفن و بلندگو باشد . همچنین برای اتصال به سرورهای صوتی ما نیاز به اینترنت دارید . سرعت اینترنت شما می تواند 128 کیلوبایت باشد و نیازی به داشتن سرعت بالای اینترنت نیست .

آموزشگاه آنلاین یعنی چی ؟

آموزشگاه آنلاین ، اصطلاحی است که برای آموزش به صورت مجازی استفاده می شود . در این آموزشگاه شما به سرورهای صوتی ما متصل شده و همزمان با تدریس اساتید ، میتوانید از کلاسها استفاده کنید .